Strona główna

Witamy na stronie! To jest strona główna, którą zobaczy większość odwiedzających, kiedy będzie odwiedzać twoją witrynę po raz pierwszy.

Sekcja strony głównej

To jest przykład sekcji strony głównej. Sekcja ta może być na dowolnej stronie oprócz strony głównej, włączając to stronę prezentującą ostatnie wpisy.

O nas

Jesteśmy producentami odzieży dziecięcej i młodzieżowej od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ubrań wizytowych dla dziewczynek. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Wszystkie nasze produkty powstają bezpośrednio w głównej siedzibie firmy w Łodzi, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad przebiegiem całego procesu produkcyjnego, co zapewnia naszym wyrobom najwyższą jakość. Tworząc nasze kolekcje dokładamy wszelkich starań aby każdy z naszych produktów był oryginalny, niepowtarzalny, aby wyróżniał się ciekawym stylem, bogatą kolorystyką oraz nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie produkty tworzone są zgodnie z obowiązującymi trendami mody, co zapewnia nam stały zbyt zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnym wzornictwem i przystępną ceną. W asortymencie znajdą państwo: sukienki, spódniczki, bluzki, żakiety, tuniki itp. W rozmiarach od 80-158 cm.

Blog

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Kontakt

Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie:

e-mail: biuro@viwa4kids.pl
tel: +48 42 671 41 49
tel kom: 603872173
tel kom: 601377998

Siedziba Firmy mieści się w Łodzi na ul.Widzewskiej 14

Punkt sprzedaży detalicznej mieści się w Rzgowie w C.H. PTAK hala C box 15

Sprzedaż hurtowa odbywa się
w Rzgowie, C.H. PTAK, hala C box 15
oraz w
Głuchowie, (stary głuchów) rząd 35 miejsce 1
Zapraszamy